Dzień Pieczonego Ziemniaka

Dnia 25 września już po raz trzeci na terenie naszego placu przedszkolnego odbyło się ognisko integracyjne pod hasłem „Dzień pieczonego ziemniaka”. Z tej okazji swoją obecnością zaszczyciła nas Pani naczelnik Marlena Maląg, która wspólnie z Panią dyrektor powitała wszystkich i zaprosiła do wspólnej zabawy. Pan Szymon natomiast świetnie integrował rodziców i dzieci przy ognisku, gdzie odbywało się śpiewanie znanych piosenek a następnie pieczenie kiełbasek. Nie zabrakło również przygotowanych przez nauczycielki konkurencji, w których dzieci brały chętnie udział. Uwielbianą przez wszystkich atrakcją okazała się obecność Klauna „Czesia”, który organizował zabawy, konkursy, wzbudzał wiele radości i uśmiechu na twarzach. Kolejną niespodzianką była możliwość pomalowania sobie twarzy lub zrobienie pamiątkowego zdjęcia z „żywymi ziemniakami – maskotkami”. Ogromnym zainteresowaniem, szczególnie wśród chłopców okazało się przybycie wozu strażackiego a najbardziej możliwość samodzielnego lania wody ze specjalistycznego węża. Zabawom i uśmiechom na twarzach mogłoby nie być końca, jednak wszystko co dobre szybko mija i trzeba było się pożegnać. Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w pamięci naszym milusińskim i ich bliskim. A nam pozostanie oglądanie pamiątkowych zdjęć.