Teatrzyk -Bezcenna przyjaźń

W poniedziałek 16 listopada w naszym przedszkolu dla wszystkich dzieci, odbyło się przedstawienie „Bezcenna przyjaźń” wg opowiadania Izabeli Degurskiej w wykonaniu Teatru Kukiełkowego „Tomcio”. Tematem bajki była niezwykła przyjaźń i przywiązanie staruszka do zwierząt, które utracił dla mało znaczących przedmiotów. Aby je później odzyskać postanowił oddać nawet własne życie. Spektakl opowiadał o przyjaźni – wartości, której nie możemy kupić za żadne pieniądze. Przestrzegał też przed bezkrytycznym uleganiem reklamom, gdyż żaden, nawet najcenniejszy przedmiot, nie może nam zastąpić bliskiej relacji z drugim człowiekiem. Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom o czym świadczyły emocje, jakie towarzyszyły podczas trwania spektaklu.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo