Spektakl w przedszkolu - Barwy dźwięków

We wtorek 10 listopada dla wszystkich dzieci, pogrążona w zawiłościach nauki Pani Profesor oraz gwiazda bluesa – kolorowa Lola przedstawiły spektakl pt: „Barwy dźwięków”. Całość została utrzymana w atmosferze dialogu z dziećmi wprowadzając wszystkich do świata muzyki i dźwięków. Kontakt z prawdziwymi instrumentami takimi jak: ksylofonem, kalimbą, gitarą i akordeonem oraz samodzielne współtworzenie dzieła muzycznego pobudzał przedszkolaków do twórczej ekspresji. Po spektaklu każde dziecko miało możliwość przeprowadzenia doświadczenia na interaktywnych rekwizytach oraz zagrania na instrumentach muzycznych.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo