Przejazd kolejką turystyczną

W piątek 2 października dzieci z naszego przedszkola miały zorganizowaną nie lada atrakcję – przejazd kolejką turystyczną. Ciuchcia, która ciągnęła za sobą dwa wagoniki, w których siedziały nasze przedszkolaki, jechała powoli ulicami miasta, swoim sygnałem oznajmiając mieszkańcom swój przejazd. Miejscem docelowym był przyjazd do ośrodka rekreacyjno – sportowego Piaski – Szczygliczka, gdzie dzieci swobodnie mogły pohasać na świeżym powietrzu i pobawić się na placu zabaw. W drodze powrotnej przedszkolaki dzieliły się swoimi pozytywnymi wrażeniami, zadając jednocześnie pytanie – kiedy jeszcze pojedziemy kolejką?

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo