Andrzejki z rodzicami w grupie Wiewiórek

Dnia 30 listopada dzieci z grupy "Wiewiórek" wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami wzięły udział w spotkaniu andrzejkowym. Na początku wszyscy wysłuchali opowiadania o ludowej tradycji wróżenia w wigilię świętego Andrzeja. Następnie dzieci nauczyły się magicznego zaklęcia i zaśpiewały dla rodziców piosenkę. Wiewiórkom bardzo podobała się zabawa z papciami, które wędrowały przez cały dywan aż do drzwi, a który pierwszy przekroczył próg to dziecko następnego dnia miało przywilej pierwszeństwa . Kolejnymi atrakcjami było losowanie karty "Kim będę?" oraz odczytywanie wróżb z koloru i cyfry. W przerwach pomiędzy wróżbami dzieci wraz z rodzicami tańczyły przy muzyce z wykorzystaniem rekwizytów. Nie zabrakło również tradycyjnego lania wosku przez dziurkę od klucza. Spotkaniu towarzyszyła bardzo miła i przyjazna atmosfera.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo