Przedstawienie mikołajkowe w OCK

4 grudnia dzieci z grupy "Jagódek" obejrzały przedstawienie w OCK przygotowane z okazji "mikołajek" pt. "Zimowa Opowieść o Królowej Śniegu". Przesłaniem przedstawienia w oparciu o baśń J. Ch. Andersena, do którego scenariusz napisała Maria Pawlik - dyrektor naszego przedszkola jest podkreślenie wartości przyjaźni, która jest największym skarbem oraz niesienie pomocy innym. W tym roku aktorami przedstawienia były dzieci oraz nauczyciele z G.III i SP- Edukator. Pozostałe dzieci z naszego przedszkola obejrzały przedstawienie podczas kolejnych spektakli.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo