Mikołaj w przedszkolu

4 grudnia, w piątek przybył do naszego przedszkola długo oczekiwany przez wszystkie dzieci gość. Był to nikt inny jak Święty Mikołaj. Lecz zanim zaczął odwiedzać dzieci w grupach, podziwiał na wystawie prace plastyczne wykonane przez dzieci specjalnie na tę okazję. W każdej sali dzieci powitały gościa wierszem lub piosenką, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku upominek i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci. Do zobaczenia za rok!!!

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo