Spotkanie przy choince w Synagodze

„Są takie święta w naszym kalendarzu,
co wywołują falę marzeń.
Ten nastrój wszystkim się udziela,
radość ogarnia serca i duszę rozwesela”.

W czwartkowe popołudnie dnia 17 grudnia w przepięknej scenerii ostrowskiej Synagogi dzieci z naszego przedszkola wprowadziły swoich rodziców w świąteczny nastrój. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z każdej grupy przedstawiły specjalnie na tę okazję przygotowany przez panie program artystyczny. Przypominając o tym, co najważniejsze – by mieć dobre serce, zabrzmiało w przepięknych słowach piosenek i wierszy. Nie zabrakło również świątecznych prezentów od Gwiazdora, na które dzieci niecierpliwie czekały. To bardzo ważne, by od najmłodszych lat kultywować nasze piękne polskie tradycje, a te najbardziej wyczekiwane Święta w roku są ku temu najlepszą okazją.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo