Dzień Babci i Dziadka

W styczniowe przedpołudnia w naszym przedszkolu było bardzo wesoło i uroczyście, ponieważ gościliśmy nasze kochane babcie i dziadków. Z okazji ich właśnie święta dzieci ze wszystkich grup przy pomocy swoich pań przygotowały przepiękne występy artystyczne oraz upominki dla tak zacnej publiczności. Rodzice zaś bardzo aktywnie zaangażowali się w pomoc przy zorganizowaniu poczęstunków w swoich grupach. Występy małych artystów sprawiły radość jednocześnie wnukom, jak i dziadkom. Nie zabrakło chwil zadumy ze swoich małych pociech a także łez wzruszenia. Od lat przekonujemy się, iż Babcie i Dziadkowie to najwdzięczniejsza publiczność, o czym świadczy, że każdy występ oklaskiwany był gromkimi brawami. Warto podziękować dziadkom za to, że tak bardzo kochają, wspierają i zawsze znajdą czas dla swoich wnucząt.

• Grupa I - "Jeżyki"

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo

• Grupa II - "Krasonoludki"

• Grupa III - "Orzeszki"