Jedynka dzieciom - III karnawał z piłką

Dnia 3 lutego jedenastoosobowa grupa z Jagódek udała się wraz ze swoimi paniami do Szkoły Podstawowej nr 1, aby reprezentować nasze przedszkole. Dzieci wzięły udział w imprezie sportowej organizowanej już po raz trzeci pod hasłem: „Jedynka dzieciom – III karnawał z piłką”, która odbyła się pod patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Pani Beata Klimek. Podczas zmagań sportowych uczestnicy rozwijali swoją sprawność fizyczną , doskonaląc umiejętność ćwiczeń z piłką do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej. W czasie rywalizacji przedszkolaków wspomagali ostrowscy sportowcy i nauczyciele wychowania fizycznego z tejże szkoły. Na zakończenie zmagań sportowych wszystkie dzieci otrzymały z rąk Pani Prezydent pamiątkowe złote medale. Nie zabrakło także zdrowego akcentu. Zespól Promocji Zdrowia SP nr 1 poczęstował dzieci i panie pysznymi świeżymi marchewkami. Przedszkolaki przed wyjściem otrzymały dodatkowo od organizatorów kolorowe balony.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo