Jagódki i Wiewiórki na wystawie w MDK - u Cuda na kiju

Dnia 18 lutego dzieci z grupy "Wiewiórek" wzięły udział w spotkaniu ze sztuką Galerii Twórczości Dzieci i Młodzieży "Pędzelek" w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas spotkania dzieci miały możliwość zwiedzić wystawę bardzo ciekawych prac plastycznych nadesłanych na konkurs pt. "Cuda na kiju". Prowadząca spotkanie w bardzo ciekawy sposób opowiadała dzieciom z jakich materiałów zostały wykonane prace, jakie kryją tajemnice i jakie jest przesłanie wykonanych dzieł sztuki. Spotkanie dostarczyło dzieciom moc wrażeń i emocji, co widać było nie tylko podczas zwiedzania wystawy ale również po powrocie do przedszkola.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo