Wiewiórki i Jagódki w SP 5

03 marca dzieci z grupy "Jagódek" oraz "Wiewiórek" pod czujnym okiem swoich wychowawców wybrały się na pieszą wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 5. Przedszkole współpracuje ze szkołą podstawową, gdyż spora ilość absolwentów naszej placówki uczęszcza właśnie do tej szkoły. Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z obiektem oraz nawiązanie kontaktów z niektórymi nauczycielami. Na miejscu panowała bardzo miła atmosfera, przedszkolaki brały udział w różnych zajęciach plastycznych, muzycznych, artystycznych, fizycznych a także ruchowych . Przedszkolaki wróciły do przedszkola radosne, pełne wrażeń i pozytywnych emocji.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo