Zajęcia otwarte dla rodziców - Orzeszki

Dnia 21 marca dzieci z grupy "Orzeszków" wraz z rodzicami wzięły udział w zajęciach pod tytułem "Wielkanoc tuż, tuż". Celem zajęcia było przybliżenie dzieciom zwyczajów wielkanocnych oraz wspólnie z rodzicami wykonanie ozdób świątecznych. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadania czytanego przez jednego z rodziców. Wszyscy chętnie i z wielkim zaangażowaniem brali udział w zabawach, którym towarzyszyła radosna i miła atmosfera. Najwięcej radości sprawiła dzieciom zabawa "Pieczenie ciasta", której zakończeniem było podzielenie prawdziwej babki i poczęstowanie wszystkich uczestników.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo