Wiewiórki w gabinecie rehabilitacyjnym

Dnia 30 marca dzieci z grupy IV "Wiewiórki" korzystając z zaproszenia mamy naszego dziecka gościły w gabinecie rehabilitacyjnym "Rehabilitacja Bartoszek", w którym miały okazję bliżej poznać specyfikę pracy rehabilitanta a także przyjrzeć się zastosowaniu urządzeń podczas rehabilitacji. Podczas wizyty dzieciom zostały zaprezentowane zabiegi oraz ćwiczenia usprawniające sprawność ruchową oraz kondycję zdrowotną . Oprócz tego dzieci próbowały swoich sił na równoważniach, piłkach, wałkach oraz wielu innych przyborach do ćwiczeń. Największą atrakcją dla dzieci był bączek w którym próbowały swoich sił. Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele emocji i radości. Serdecznie dziękujemy Pani Kasi Bartoszek za zaproszenie oraz bardzo miłe przyjęcie w swoim gabinecie.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo