Baśnie, bajki, bajeczki - konkurs w P - lu

17 marca w Przedszkolu nr 11 odbyła się pierwsza edycja konkursu "Baśnie, bajki i bajeczki”. W konkursie wzięło udział siedemnaścioro dzieci, po jednym przedstawicielu z placówki. Nasze przedszkole reprezentował chłopiec z grupy "Jagódek”. Dzieci zmagały się z następującymi konkurencjami: układanie puzzli, układanie historyjek obrazkowych, bajkowy worek, quiz oraz praca plastyczna w oparciu o baśnie: "Calineczka”, "Czerwony Kapturek” i "Kopciuszek”. Po wykonaniu wszystkich zadań, w oczekiwaniu na werdykt jury przedszkolacy udali się na poczęstunek. Uczestniczki konkursu otrzymały w nagrodę ręcznie robione lalki Czerwonego Kapturka, a uczestnicy koniki na drewnianym kiju. Zarówno dzieci jak i nauczyciele otrzymali również dyplomy oraz broszurkę "Baśnie według wskazówek Bruno Bettelheima” i "Po co dzieciom bajki" .

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo