Miedzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny - Wiosenne fantazje

Dnia 8 kwietnia 2016 roku w naszym przedszkolu tradycyjnie ( od 2005r) odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny. Wzięły w nim udział dzieci ze wszystkich ostrowskich przedszkoli. Była to wspaniała integracja oraz dobra zabawa. Temat tegorocznego spotkania z plastyką to "Wiosenne fantazje" – tworzenie kompozycji plastycznej, techniką kolażu na gotowej formie przestrzennej. Działania plastyczne są okazją do integracji dzieci z różnych przedszkoli jak również rozwijają kreatywność, wyobraźnię i zdolności manualne. Konkurs zorganizowała dyrektor naszego przedszkola – Maria Pawlik a poprowadziły nauczycielki Grażyna Grelka (plastyk) oraz Marlena Szczepańska. Głównym celem konkursu była popularyzacja kolażu z różnych materiałów i tworzyw naklejanych na gotową formę przestrzenną wykonaną techniką papier mache. W pracach jury wzięli udział zaproszeni goście: Pani Prezydent Ewa Matecka, Pan Naczelnik Wydziału Edukacji Dariusz Dębicki oraz Pani Plastyk Krystyna Wojczyńska. Kilka prac zostało wyróżnionych, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo