Zabawy w Figlolandzie

W poniedziałek – 18 kwietnia dzieci z naszego przedszkola pojechały na wycieczkę do Figlolandu przy ulicy Grabowskiej. Pierwszą atrakcją dla przedszkolaków był czas spędzony podczas podróży autokarem. Na miejscu, wśród kolorowych piłeczek, zjeżdżalni, tajemniczych przejść, klocków i wielu innych zabawek, dzieci mogły wyszaleć się do woli. Zabawy sprawiły wszystkim uczestnikom wiele radości, zaspokoiły naturalną potrzebę ruchu, rozwijały kontakt oraz relacje z innymi rówiesnikami. Wszyscy w przyjemnej atmosferze wrócili do przedszkola, gdzie na dzieci czekał pyszny obiadek!

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo