Konkurs ekologiczny - P14

22 kwietnia 2016r. w Przedszkolu nr 14 odbył się X MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY "PODRÓŻ Z EKOLUDKIEM", pod hasłem "EKO - ZDROWO - NA SPORTOWO". Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych wśród dzieci oraz rozbudzanie troski o obecną i przyszłą jakość życia na Ziemi. Nasze przedszkole reprezentowało dwoje dzieci z grupy Jagódek. Tradycją tego przedszkola jest organizowanie konkursu w plenerze. Wiosenna pogoda sprzyjała i tym razem przedszkolakom, które bawiły się w otoczeniu budzącej się do życia przyrody. Dzieci uczestniczyły w różnych, bardzo ciekawych konkurencjach sprawnościowych z wykorzystaniem surowców wtórnych a na końcu musiały wykazać się nie lada inwencją twórczą i pomysłowością podczas wykonania EKO instalacji z różnego rodzaju materiałów, które utworzyły wspaniałą kompozycję. W ekologiczne działania włączyły się z wielkim zapałem nauczycielki, które z entuzjazmem pomagały wykonywać dzieciom wszystkie zadania. Zadowoleni uczestnicy za udział w konkursie otrzymali EKO medale oraz nagrody.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo