Dzień Mamy i Taty

Mama i tata to wielkie słowa, które są odpowiednikiem miłości, dobra i rodzinnego ciepła. Mama i tata to pierwsze słowa wypowiadane przez dziecko. Dla każdego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć i pielęgnować więź między nimi. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu obchodzimy Dzień Mamy i Taty, aby wyrazić miłość do rodziców. W każdej grupie odbyła się uroczystość specjalnie przygotowana na tę okazję. Sale przedszkolne stały się sceną, na których dzieci w pięknych strojach prezentowały bogate programy artystyczne. Nie zabrakło również życzeń, łez wzruszenia i własnoręcznie wykonanych upominków dla kochanych rodziców. Po części oficjalnej był czas na rozmowy, zdjęcia oraz słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

• Grupa I - "Jeżyki"

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo

• Grupa II - "Krasonoludki"

• Grupa III - "Orzeszki"