Dzień Dziecka w przedszkolu

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".
Janusz Korczak

Jak co roku nasze przedszkole hucznie uczciło Dzień Dziecka, którego świętowanie rozpoczęliśmy zaraz po śniadanku. Program w tym dniu przewidział niesamowite atrakcje. Wyjątkowość tego dnia podkreślał odświętnie wystrojony taras na placu przedszkolnym i muzyka rozbrzmiewająca od samego rana. Około godziny 10:00 wszystkie grupy spotkały się na placu zabaw, gdzie pani dyrektor oficjalnie rozpoczęła wesołą zabawę. Na początku dzieci wzięły udział w profesjonalnych zajęciach z "Zumby", gdzie bardzo chętnie wykonywały polecenia instruktorki. Chętne dzieci miały możliwość wymalowania sobie twarzy. Po kolei – grupami przedszkolaki bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni oraz uczestniczyły w zabawach tanecznych ze swoimi paniami. Wszystkie dzieci na zakończenie dnia w przedszkolu otrzymały latający talerz Frisbee, czekoladkę oraz kolorowy balonik.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo