Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolnej - CZERWONAK

Dnia 24 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim odbyły się eliminacje do XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2016, w których udział wzięła Emilka Żywica z grupy Wiewiórek. Festiwal miał na celu popularyzację piosenki przedszkolnej, kształcenie muzyczne poprzez wspólną zabawę, prezentację umiejętności artystycznych przedszkolaków oraz rozpowszechnianie nowego repertuaru i promocję młodych wykonawców. Prezentując piosenkę pt. "Kolorowa Stonoga" nasza reprezentantka dostała się do eliminacji rejonowych, które odbyły się 2 czerwca w Kaliszu. Tam pokonując rywali została zaproszona na finał imprezy, który odbył się 12 czerwca na Starym Rynku w Poznaniu. Swoim talentem wywalczyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy sukcesu !!!!!!!

photo photo photo photo photo photo photo