Wycieczka na Górecznik

Dnia 17 czerwca – piątek dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola została zorganizowana wycieczka do Rodzinnego Parku Przygód i Edukacji – Górecznik. Na miejscu czekały na dzieci panie, które przeprowadziły zajęcia edukacyjne na temat zwierząt zamieszkujących na Góreczniku. Były tam pawie, strusie, perliczki, lisy, kozy, konie, osiołki i inne. Niektóre zwierzęta przedszkolaki mogły nawet nakarmić. Następnie dzieci wraz z opiekunami udały się na wysepkę do domku, gdzie wszyscy wysłuchali znanej i lubianej bajki o „Czerwonym Kapturku”. Kolejną atrakcją "Górecznika" był przejazd kolejką oraz zabawy na placu zabaw. Następnie przedszkolaki spożyły pyszny posiłek w postaci naleśników lub gofrów z bitą śmietaną i polewą. Był to wyjazd pełen przygód i wyśmienitej zabawy. Choć zmęczeni, to bardzo zadowoleni długo będziemy wspominać tę wyjątkową, urozmaiconą w przeróżną pogodę wycieczkę :)