Zakończenie przedszkola

We wtorek, dnia 21 czerwca odbyła się uroczystość z okazji pożegnania przedszkola. Dzieci odświętnie ubrane, dostojnym krokiem Poloneza przywitały swoich rodziców i zgromadzonych gości. Następnie wierszami i piosenkami wspominały lata spędzone w murach naszego przedszkola. Po części artystycznej Pani dyrektor wszystkim rodzicom podziękowała za współpracę a do dzieci skierowała ciepłe słowa życząc jednocześnie bezpiecznych i przyjemnych wakacji. Następnie wszyscy absolwenci przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i upominki. Były również łzy wzruszenia i podziękowania od rodziców dla pracowników przedszkola. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, w którego przygotowanie włożyli swój trud i poświęcenie rodzice. Życzymy naszym absolwentom wielu szkolnych sukcesów!