Przegląd Teatrów Dziecięcych w MDK- Jagódki

17 maja – wtorek, przedszkolaki z ostrowskich przedszkoli mieli kolejną okazję zaprezentować swoje umiejętności aktorskie podczas XI Przeglądu Teatrów Przedszkolnych „Teatralki 2016”. Organizatorem przeglądu było Publiczne Przedszkole Nr 10 i Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim. W tegorocznej edycji wzięło udział 8 przedszkoli i 2 grupy teatralne z MDK , które zaprezentowały się w różnorodnych spektaklach teatralnych .Publiczne Przedszkole nr 8 reprezentowała grupa „Jagódek” w przedstawieniu „Ratujmy naszą planetę”. Jak co roku zabawa w teatr sprawiła dzieciom wiele zabawy i radości. przeżyć i niezwykłej gry aktorskiej. Wszyscy aktorzy zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez organizatorów.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo