📢📢📢📢 WAŻNE!!!
W sprawie odpłatności prosimy wszystkich Rodziców o kontakt telefoniczny 625921518 w dniach 2.04 i 3.04
w godz. 10:00 – 12:00

Szanowni Rodzice!

W związku z wprowadzonym stanem epidemii oraz przedłużonym terminem zamknięcia placówek oświatowych informuję, że przedszkole pozostaje zamknięte do Świąt Wielkanocnych. Jednocześnie informuję, że na bieżąco będziemy z Państwem w stałym kontakcie poprzez stronę internetową przedszkola.

6 sposobów dla rodziców, jak wspierać dzieci
podczas epidemii koronawirusa

Wydział Edukacji i Sportu – Referat Oświaty informuje, iż na stronach Ministerstwa Edukacji Narodowej pojawiły się odpowiedzi na pytania -  O czym należy wiedzieć? Zawieszenie zajęć w szkołach, przedszkolach, placówkach oświatowych.
Informacje dostępne są pod linkiem: https://www.gov.pl/web/edukacja/o-czym-nalezy-wiedziec- zawieszenie-zajec-w-szkolach-przedszkolach-placowkach-oswiatowych--pytania-i-odpowiedzi

Szanowni Rodzice!
Wydział Edukacji i Sportu – Referat Oświaty informuje, iż na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej został zamieszczony komunikat dot. pasm edukacyjnych w TVP. Od poniedziałku, 16 marca br. TVP, TVP ABC oraz TVP Kultura rozpoczynają emisję specjalnych pasm edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Oferta zawiera nie tylko filmy fabularne, dokumentalne, propozycje publicystyczne, ale również produkcje Teatru Telewizji, dostosowane do podstawy programowej: https://www.gov.pl/web/edukacja/pasma-edukacyjne

DROGI RODZICU

Jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS. Przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny.
Rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.
Śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju .

NABÓR 2020/2021
Dyrektor Przedszkola nr 8 informuje, że na rok szkolny 2020/21 rekrutacja dzieci rozpoczyna się od 01.03.2020r. godz. 10:00 do 31.03.2020r. drogą elektroniczną.

Należy zalogować się na podanej stronie:

Wniosek należy wypełnić i wydrukować.

Obowiązkiem rodzica jest dostarczenie wniosku i zaświadczeń do sekretariatu Przedszkola nr 8 w celu potwierdzenia rejestracji.

OGŁOSZENIE
Dyrektor Przedszkola nr 8 im. Krasnala Hałabały informuje, że sprawozdania finansowe placówki za rok 2018 zostały opublikowane na stronie

3 - 4 latki

Pobierz plik  UNIT 4 Slowka 5-6latki.pdf
Pobierz plik  UNIT 5 Slowka 5-6latki.pdf
Drodzy Rodzice!!!
Zważając na zaistniałą sytuację, zachęcamy Państwa do codziennego zaglądania na naszą stronę i korzystania z zamieszczanych propozycji zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla Waszych Dzieci przygotowanych przez nauczycieli naszego przedszkola. Są one zgodne z planami dydaktycznymi
na każdy dzień.

Serdecznie zachęcamy do współpracy!!!!