OgłoszeniaŻyczenia od katechetki dla dzieci rodziców
z okazji zakończenia roku szkolnego
Kochane dzieci drodzy rodzice w linku przesyłam , krótkie życzenia, które przygotowała dla Was z okazji zakończenia roku szkolnego.
Myślę, że filmik Wam się spodoba.
Link


DRODZY RODZICE!
Informujemy, że ze względu na sytuację pandemiczną panującą w kraju i decyzję organu prowadzącego, od 01.08.2020r. rozpoczynamy dyżur wakacyjny z zachowaniem wszelkich zasad zawartych w „Procedurze zapewnienia bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem wystąpienia COVID-19 w Przedszkolu nr 8 Krasnal Hałabała".

W kwietniu za pośrednictwem poczty mailowej dokonali Państwo zapisu na dyżur letni. W związku z tym, że zgodnie z wytycznymi GIS organizować możemy grupy 18-osobowe i zapewnić opiekę dla 36 dzieci, prosimy o zastanowienie się i podjęcie przemyślanej decyzji w kwestii zapisu Państwa dziecka na sierpień.

Jednocześnie informujemy, że warunkiem przyjęcia dziecka w aktualnej sytuacji na dyżur jest dostarczenie wypełnionych dokumentów (załącznik nr 2 i nr 3 procedury)
do 19.06. (piątek) do godz. 10.00., mailowo lub wrzucenie do skrzynki przedszkola.


W przypadku braku miejsc dla dzieci, których rodzice oboje pracują i dostarczą wymagane dokumenty, informujemy, że będą one weryfikowane i w pierwszej kolejności przyjęte zostaną dzieci rodziców pracujących w służbach medycznych, mundurowych, handlu i służbach wspomagających zwalczanie i przeciwdziałanie covid-19.

Rodzice dzieci, które zostały zapisane do innych przedszkoli proszeni są o kontakt mailowy z wybraną placówką.6 sposobów dla rodziców, jak wspierać dzieci
podczas epidemii koronawirusaWydział Edukacji i Sportu – Referat Oświaty informuje, iż na stronach Ministerstwa Edukacji Narodowej pojawiły się odpowiedzi na pytania -  O czym należy wiedzieć? Zawieszenie zajęć w szkołach, przedszkolach, placówkach oświatowych.
Informacje dostępne są pod linkiem: https://www.gov.pl/web/edukacja/o-czym-nalezy-wiedziec- zawieszenie-zajec-w-szkolach-przedszkolach-placowkach-oswiatowych--pytania-i-odpowiedzi


Szanowni Rodzice!
Wydział Edukacji i Sportu – Referat Oświaty informuje, iż na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej został zamieszczony komunikat dot. pasm edukacyjnych w TVP. Od poniedziałku, 16 marca br. TVP, TVP ABC oraz TVP Kultura rozpoczynają emisję specjalnych pasm edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Oferta zawiera nie tylko filmy fabularne, dokumentalne, propozycje publicystyczne, ale również produkcje Teatru Telewizji, dostosowane do podstawy programowej: https://www.gov.pl/web/edukacja/pasma-edukacyjne

OGŁOSZENIE
Dyrektor Przedszkola nr 8 im. Krasnala Hałabały informuje, że sprawozdania finansowe placówki za rok 2018 zostały opublikowane na stronie

https://ocuw.bip.gov.pl

Język angielski
3 - 4 latki
Pobierz plik  ENGLISH SONGS - OCTOBER.pdf
Pobierz plik  ENGLISH SONGS - NOVEMBER.pdf
Pobierz plik  ENGLISH SONGS - DECEMBER.pdf
Pobierz plik  ENGLISH SONGS - JANUARY.pdf
Pobierz plik  ENGLISH SONGS - FEBRUARY.pdf
Pobierz plik  ENGLISH SONGS - MARCH.pdf
Pobierz plik  ENGLISH SONGS - APRIL.pdf
Pobierz plik  ENGLISH SONGS - MAY.pdf

Pobierz plik  ENGLISH WORDS - OCTOBER.pdf
Pobierz plik  ENGLISH WORDS - NOVEMBER.pdf
Pobierz plik  ENGLISH WORDS - DECEMBER.pdf
Pobierz plik  ENGLISH WORDS - JANUARY.pdf
Pobierz plik  ENGLISH WORDS - FEBRUARY.pdf
Pobierz plik  ENGLISH WORDS - MARCH.pdf
Pobierz plik  ENGLISH WORDS - APRIL.pdf
Pobierz plik  ENGLISH WORDS - MAY.pdf

5 - 6 latki
Pobierz plik  Halloween Slowka 5-6latki.pdf
Pobierz plik  SONGS UNIT 1 5-6latki.pdf
Pobierz plik  SONGS UNIT 2PlusHalloween 5-6latki.pdf
Pobierz plik  SONGS UNIT 3 5-6latki.pdf
Pobierz plik  SONGS UNIT 3 5-6latki.pdf
Pobierz plik  SONGS UNIT 3 5-6latki.pdf
Pobierz plik  UNIT 1 Slowka 5-6latki.pdf
Pobierz plik  UNIT 2 Slowka 5-6latki.pdf
Pobierz plik  UNIT 3 Slowka 5-6latki.pdf
Pobierz plik  UNIT 4 Slowka 5-6latki.pdf
Pobierz plik  UNIT 5 Slowka 5-6latki.pdf